Aktuāli

VIDEO: Ko pacienti saka par lāzeroperācijas pieredzi mūsu klīnikā?

VIDEO: Ko pacienti saka par lāzeroperācijas pieredzi mūsu klīnikā?

Tik daudz pozitīvu emociju, tik daudz laba vēlējumu un pateicības vārdu reti kur var izlasīt. Mēs esam pateicīgi saviem pacientiem par to, ka viņi novērtē mūsu darbu.

Latvijas Amerikas acu centrs (LAAC) ir pirmā lielākā un modernākā, privātā acu klīnika Baltijas valstīs, kas veidota pēc unikāla ASV modeļa. Tā darbojas jau 26 gadus, padarot to par oftamoloģijas klīniku ar visilgāko pieredzi Baltijas valstīs.

“Tik daudz pozitīvu emociju, tik daudz laba vēlējumu un pateicības vārdu reti kur var izlasīt. Mēs esam pateicīgi saviem pacientiem par to, ka viņi novērtē mūsu darbu.”

Ko piedāvā Latvijas Amerikas acu centrs?

Šeit satiekas pacientu aprūpe ar mūsdienīgām tehnoloģijām un augsta līmeņa zināšanām, kā rezultātā tiek nodrošināta pilnvērtīga acu un redzes veselības diagnostika un ārstēšana pieaugušajiem un bērniem.

Klīnika piedāvā plaša spektra redzes korekcijas iespējas – lāzerkorekciju ar LASIK, FEMTO-LASIK, PRK, SMILE, EVO Visian ICL lēcas implantāciju, multifokālu intraokulāru lēcu implantāciju, kā arī dažāda veida mīkstās un cietās kontakltēcas, nakts lēcas un briļļu izgatavošanu.

Acu saslimšanu diagnostika un ārstēšana bērniem un pieaugušajiem gan ambulatori, gan ķirurģiski ir Latvjas Amerikas acu centra otrs galvenais pamatvirziens. Būtiska loma ir klīnikas dalībai starptautiskos klīniskajos pētījumos un jauno speciālistu apmācībā. Oftalmoloģijas jomas speciālisti atzinīgi novērtē klīnikas tirdzniecības nodaļas darbu, jo materiāli un iekārtas, kuras piedāvājam iegādei, paši arī izmantojam savā ikdienas darbā.

Mūsu klīnikas telpās ir izvietotas dažādas gleznas, lai pacientiem ar vāju redzi palīdzētu vieglāk orientēties.

Klīnikas telpas ir pielāgotas pacientiem ar kustību traucējumiem, telpās nav sliekšņu, ir lifts ērtai nokļūšanai no stāva uz stāvu, vide ir pielāgota vājredzīgiem pacientiem, ir izveidoti uzraksti Braila rakstā, kā arī īpašas dzeltenās norāžu un brīdinājuma līnijas drošai pārvietošanās iespējai.

Klīnikā izvietota pilnīgi jauna operāciju zāle redzes lāzerkorekcijām

Klīnikā ir izveidota jauna pasaules līmeņa operāciju zāle, speciāli redzes lāzerkorekcijām. Tiek izmantotas arī pašas jaunākās tehnoloģijas no pasaulē vadošā lāzeriekārtu ražotāja Carl Zeiss - eksimerlāzers MEL90 un femtosekunžu lāzers VisuMax. Iekārtas nodrošina izcilu precizitāti, ātru iedarbību un augstu drošības pakāpi.

Pacientu atpūta Latvijas Amerikas acu centrā pēc redzes korekcijas

Pirms operācijām pacienti atrodas atpūtai paredzētās istabās. Klīnikas personāls rūpējas par pacientu uzturēšanos - apčubina, nomierina, paēdina, lai ikviens šeit justos kā mājās vai ilgi gaidīts viesis. Esam klāt jaunas dzīves sākumam, iegūstot redzi un mainot ierastās dzīves kvalitāti.

Latvijas Amerikas acu centra darbības laikā ir veiksmīgi apkalpoti tūkstošiem pacientu no visas pasaules. Pacientu pateicība un pozitīvā pieredze ir lasāma klīnikas pateicību grāmatā. Par šo grāmatu piebilst arī klīnikas vadītāja Una Brūna:

“Tik daudz pozitīvu emociju, tik daudz laba vēlējumu un pateicības vārdu reti kur var izlasīt. Mēs esam pateicīgi saviem pacientiem par to, ka viņi novērtē mūsu darbu - tas ļauj izvirzīt jaunus mērķus un būt nemitīgā attīstībā.”

Sazinies ar mūsu speciālistiem